18.05.2024 08:55

Dodano: 2024-05-04, Ogłoszenia Parafialne 5.05.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Wielkanocna 5.05.2024

1. Dzisiaj – VI Niedziela Wielkanocy, Po Mszy św. o godz. 12.00 próba dla kandydatów do I Komunii Świętej.

2. W tym tygodniu Wspominamy:

W poniedziałek - Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

W środę - Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski i Patrona diecezji świdnickiej, z racji odpustu diecezjalnego w katedrze o godz. 12.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem bp. Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji wspólnoty diecezjalnej.

3. Majówki w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie o godzinie 17:45, w niedzielę po Mszach świętych.

4. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek 10 maja od godz. 9.00.

5. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego a tam ciekawe artykuły: „Przygody Bieli i Czerwieni” – jak zmieniała się Nasza flaga narodowa i „Krok w stronę schizmy” – o niepokojących decyzjach niemieckich biskupów.Cena to 10 zł.

6. Dziękuję bardzo za posprzątanie kościoła i ofiary. Na kolejny tydzień do sprzątania Kościoła zapraszam: Urszula Krupiarz, Ewa Klaus, Aneta Gajda. Dziękuję p. Stanisławowi Mielniczkowi za pomoc i uporządkowanie sadu.

7. Spotkania Małżeńskie: „Randka Małżeńska” – przeznaczone dla tych, którzy chcą odnowić i pogłębić życie małżeńskie, tematy spotkań to m.in.: Jak nie pokłócić się o pieniądze, jak walczyć z fonoholizmem. Szczegóły na plakacie.

8. W Przyszłą Niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, po Mszy świętej o godz. 12.00 Próba liturgiczna dla kandydatów do I Komunii Świętej.

9. Intencje Mszalne, proszę o wsłuchanie się, przeczytanie i ewentualne korekty.

10. Wszystkim parafianom przeżywającym swoje imieniny, urodziny, jubileusze oraz przybyłym Gościom, składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i łaski.